O nás

Naše společnost sídlí v obci Brumovice na Břeclavsku. Již od roku 1998 se věnujeme prodeji materiálů k výrobě lidových krojů. Nabízíme téměř kompletní a ucelený sortiment materiálů k výrobě lidových krojů. Především se zaměřujeme na tradiční přírodní materiály. Abychom vyhověli některým specifickým požadavkům našich zákazníků, necháváme některé druhy metráže, krajek, prýmků, stuh, šátků aj. zakázkově vyrábět u našich domácích i zahraničních dodavatelů. Například podle starých vzorů vyrobené krajky vyšívané na plátně, na bavlněném tylu, barevné vyšívané porty, tkané stuhy, madieru aj. najdete jen u nás. V naší prodejní nabídce však nejsou jen materiály, ale vyrábíme rovněž krojové doplňky, součásti i kompletní kroje. V současné době zaměstnáváme při prodeji, šití, strojovém i ručním vyšívání, praní, žehlení, škrobení, zdobení klobouků a jiných zakázkových pracích a službách 5 stálých zaměstnanců a 4 externí.

Našimi zákazníky jsou nejen folklorní soubory, folklorní fandové z řad jednotlivců, občanská sdružení, obce, města, školy, muziky a kapely, pěvecké sbory a divadla, ale také zájemci o historické kostýmy, uniformy a církevní roucha, jak z České republiky, tak ze Slovenska, Maďarska, Rakouska a jiných zemí.

V květnu roku 2011 jsme završili naše několikaleté úsilí a prodej i výrobu jsme přestěhovali do nového stylového objektu v centru obce. Věříme, že nejen naše široká nabídka, ale i příjemné prostředí nových prostor potěší všechny naše zákazníky.

Otevírací doba:

Pondělí - pátek            9:00 - 16:30

Sobota                            8:00 - 11:00

Neděle                            zavřeno

Lidové kroje

Již od roku 1998 se věnujeme prodeji materiálů k výrobě lidových krojů.
Nabízíme téměř kompletní a ucelený sortiment materiálů k výrobě lidových krojů. Především se zaměřujeme na tradiční přírodní materiály. Abychom vyhověli některým specifickým požadavkům našich zákazníků, necháváme některé druhy metráže, krajek, prýmků, stuh, šátků aj. zakázkově vyrábět u našich domácích i zahraničních dodavatelů.

 

Kontaktujte nás

Ivana Blanářová
Brumovice 430
691 11

telefon: (00420) 519 423 762
mobil: (00420) 775 900 430
e-mail: info@kroje.cz

Doporučujeme Vám